504 245 477 | kabis@kabinysanitarne.pl

Grzegorz

10 najciekawszych papierów toaletowych

Moda, trendy, hobby czy też wariacje tych elementów determinują pomysły na „ozdobienie” codziennego życia. Dodania mu smaczku, nieco szaleństwa i zwyczajne pobudzenia wyobraźni. Każdy element wyposażenia domu może przybrać absurdalną, humorystyczną i zaskakującą formę. Trudno o bardziej wdzięczny temat niż „okołotoaletowe” pogadanki, a wręcz niemożliwe jest by przestrzeń jaką daje (dosłownie) papier toaletowy nie została kreatywnie wykorzystana.

 

Przedstawiamy 10 najdziwniejszych, najbardziej szalonych i kreatywnych pomysłów na artystyczne zagospodarowanie powierzchni na listkach papieru toaletowego.

1. Facebookowy Toiletbook

Na tym papierze możesz wypisać wszystkie ważne kwestie, sprawy do załatwienia i „wybrać” opcję lubię to lub mam to w d****. Ze wskazaniem na opcję drugą, która zdecydowanie bardziej pasuje do sytuacji. Pozycja wybitnie przeznaczona dla fanów (a może bardziej dla tych, którzy widzą w portalu samo zło).

 

Toiletbook Papier toaletowy z grafiką facebook

 

2. „You`ve seen enough shit in Your life” - ekskluzywna czerń

Czarny papier toaletowy przede wszystkim skierowany jest do estetów. Elegancki, trzywarstwowy papier to produkt firmy Renova, która specjalizuje się w produkcji ekskluzywnych rolek.

 

Czarny papier toaletowy Renova

 

Poza wytworną czernią w swojej ofercie mają inne intensywne barwy takie jak fiolet, czerwień czy zieleń. Jeśli chciałbyś w swojej toalecie dawać tak szeroki wybór kolorów jak na tytułowym zdjęciu tego artykułu to koniecznie zajrzyj do tego sklepu. Produkty tej firmy można też dostać w niektórych polskich sklepach z gadżetami.

różowy żółty pomarańczowy fioletowy niebieski czarny kolory papierow toaletowych w renovo Różowy, żółty, czerwony, pomarańczowy, fioletowy niebieski, brązowy to m.in. kolory papierów toaletowych firmy Renova.

3. 100 dolarówki w dużej rolce

 

Bywały czasy kiedy ludzie zamiast miękkiego i komfortowego papieru używali liści od kolby kukurydzy. Dziś to nie do pomyślenia. Choć bezwartościowe liście miały swoje zastosowanie to jednak rolka studolarówek w formie papieru toaletowego daje wyobrażenie o tym jak zmieniły się czasy.

papier tolaetowy dolarowki sto 100 dolców

 

4. Prezydent USA w Twoje ubikacji

 

Czasy się zmieniły i rzeczy, które jeszcze parę dekad temu poruszyłyby opinię publiczną, wywołały dyskurs i oburzenie dziś zdają się być błahostką niewartą większej uwagi. W wielu sklepach internetowych można nabyć papier toaletowy z podobizną Baracka Obamy. Dobry prezent dla republikanów, obraza dla demokratów.

 

Barack Obama papier toaletowy

 

5. Nudzisz się w toalecie – papier origami idealny na zabicie czasu

 

W toalecie spędzamy dużo czasu. Nie tylko wtedy kiedy szykujemy się do wyjścia do pracy, bierzemy prysznic czy relaksujemy się podczas kąpieli. Czas może się dłużyć także wtedy kiedy spełniamy swoje fizjologiczne potrzeby. Papier z nadrukiem instrukcji do origami to pomysł na kreatywne wykorzystanie często bezproduktywnie spędzonego czasu.

 

origami

 

6. Nauka x 2 – papier z kolorowanką dla dzieci

 

Małe dzieci często trzeba zachęcać do tego by robiły kupkę na nocniku czy muszli klozetowej. Dzieciom trudno jest skupić się na tej czynności. Nadrukowana kolorowanka na rolce papieru może być panaceum na „walkę” z małym dzieckiem by spokojnie „wysiedziało” swoją potrzebę.

 

kolorowanka dla dzieci

 

7. Uczmy się wszędzie – papier toaletowy z figurami geometrycznymi

 

Ubikacja to takie miejsce gdzie nawet etykiety na butelkach środków chemicznych mogą być fascynującą lekturą. Jeśli wykorzystamy ten fakt i na rolce papieru wydrukujemy wzory matematyczne może się to okazać niezwykłą, innowacyjną metodą nauczania. Trudno o większe skupienie niż w toalecie, zatem pomysł może być idealny do wykorzystania w szkołach.

 

papier do szkół

 

8. Papier toaletowy w tubce kleju

 

 

klej

 

9. Dla lubiących łamigłówki – papier toaletowy z sudoku

 

Jak wszyscy wiemy w toalecie czas potrafi się dłużyć. Szkoda by był spędzony bezużytecznie. Papier toaletowy z nadrukowaną łamigłówką sudoku to świetny pomysł na to by ten czas został produktywnie wykorzystany.

 

Papier toaletowy z Sudoku

 

10. Dla majsterkowiczów - Rolka papieru ściernego

 

Rolka papieru ściernego jako papier toaletowy to zdecydowanie wstrząsający pomysł. Cóż musiałoby się stać żeby rzeczywiście znalazł zastosowanie? To raczej słaby żart... Chociaż wiele zależy od poczucia humoru ;).

 

PS 😉

Dodaj komentarz

Pierwszy raz zamawiasz
kabiny sanitarne,
szafki basenowe?

Szukasz gotowych rzutów pomieszczeń?
Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu
zapytania ofertowego?

pdf

ul. Swarzędzka 38
62-006 Gruszczyn

dz. handlowy 061 897 49 53
dz. produkcyjny 061 897 49 52
fax. 061 817 33 05
kabis@kabinysanitarne.pl

Wyślij zapytanie

Błędnie wypełniony formularz. Proszę poprawić zaznaczone pola.
Dziękujemy, formularz został wysłany.